Rejestracja Kliniki czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 - 18:00.

Przed zarejestrowaniem prosimy zapoznać się z listą lekarzy specjalistów (strona Specjalistyka) i ich godzinami przyjęć (strona Godziny przyjęć), oraz z harmonogramem pracy lekarzy rodzinnych (strona Lekarz rodzinny).

Prosimy nie zapomnieć o skierowaniu do specjalisty i numerze PESEL.

O klinice

Klinika „A-W-Med” rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku.

W początkowej fazie działalności zakład świadczył usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej i ginekologii. W obecnej chwili w klinice zatrudnionych jest kilkunastu specjalistów z różnych dziedzin medycyny m.in. ginekologii, chirurgii, dermatologii, medycyny pracy, okulistyki, stomatologii, neurologii.

Nasz zakład wykonuję zabiegi fizjoterapeutyczne, którymi kieruje mgr fizjoterapi Anna Stępak. Gabinet Fizjoterapuetyczny dysponuje w pełni wyposażonymi salami zabiegowymi.

W 2007 roku dr n. med. Adam Cużytek, specjalista ginekolog, wdrożył jako pierwszy na Podkarpaciu system leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu przy użyciu metody bezinwazyjnej.

[rejestracja]

Przyjazna dla pacjenta rejestracja Kliniki.

W budynku naszej Kliniki znajduje się apteka, czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 20:00, a w soboty od 8:00 do 14:00.

W dniu 11.09.2014 nasza placówka medczyna wprowadziła i stosuję system zarządzania jakością zgodną z wymaganiami ISO 9001:2008 w zakresie usług medycznych: poradnia ginekologiczna, okulistyczna, dermatologiczna, stomatologiczna, medycyny pracy, rehabilitacji, podstawowej opieki zdrowotnej.

© 2020 A-W-Med. Sp. z o.o.